ערב הוקרה למתנדבי מד"א

השבוע התקיים בישוב ערב לכבוד כונני תגובה מיhדית במד"א צור הדסה.

את הערב כיבדו בנוכחותם יו"ר הוועד, נציגי מד"א ירושלים, ראש זרוע תגובה מיידית ירושלים, מד"א בית שמש וארגון הצלה ללא גבולות.

צוות כונני מד"א צור הדסה מונה כ-15 מתנדבים ועובדי מד"א ביניהם נהגי אמבולנס, פארמדיקים וחובשים. חברי הצוות מצויידים בתיקי כונן  והם אלה שמוזנקים לאירועים באיזור ונותנים את המענה הראשוני עד להגעת האמבולנס ומבצעים פעילות מצילה חיים.

לאור  גידולו של היישוב, צוות כונני מד"א צור הדסה בשיתוף הועד, מרחב מד"א ירושלים וארגון הצלה ללא גבולות פועל להרחבת מניין המתנדבים ומכוון להקמת נקודת הזנקה ביישוב המצוידת באמבולנס.

שלומי מגנזי יו"ר הועד סיפר על הכוונה להכשיר את המתחם הסמוך לשער המזרחי לנקודת הזנקה של כיבוי אש, מד"א ומג"ב.

מחלקת כונני מד"א מרחב ירושלים בשיתוף ארגון הצלה ללא גבולות, ציידו את צוות הכוננים בציוד חדש ועדכני ואף העניקו שני דפיברילטורים מצילי חיים!

אחד ממכשירי הדפיברילטור יימצא באופן קבוע ברכב הסיור. בקרוב יעברו סיירי הישוב הכשרה להפעלת הדפיברילטור ובעת קבלת אירוע יחברו לכונן או יתפעלו את המכשיר – כל זאת בהתאם לאופי האירוע וזמינות הגעת הכונן.

כמו-כן מתוכנן להיפתח ביישוב קורס להכשרת חובשים/נהגים. עקבו אחר הפרסומים - ובואו להציל חיים יקרים של בן משפחה, חבר, שכן או עובר אורח. זה בידיים של כולנו!