שכונת הסנסן - עדכונים חשובים

אנו ממשיכים להיות מעורבים בכל ההיבטים והתהליכים בבניית השכונה ובמילוי ההתחייבויות כלפי התושבים החדשים. המעקב שלנו שוטף, כמעט יום ביומו, מעל ומתחת לפני השטח. לפניכם העדכונים  האחרונים מהנעשה בסנסן:

1. בניית הגנים  ותוספת מבנים למעון גיל הרךהחלה הבניה של 4 מתוך 7 הגנים. אנו נעקוב אחר הביצוע על מנת שהגנים יהיו מוכנים לפני תחילת שנת הלימודיםשלומי מגנזי ביקש לקיים בשבוע הבא סיור של נציגי משרד החינוך והמועצה בכדי שכל הגורמים יהיו מסונכרנים וממוקדים לפתיחת הגנים בזמן

לנושא המעונות המועצה עדיין לא נתנה פתרון, הבעיה ידועה ולא תרד מסדר היום עד שיימצא פתרון.

 

2. תשתית מים חדשה בסנסן - ממשיכות העבודות להחלפת  קווי מים ראשיים בשכונה וזאת בעקבות ליקויים שעליהם התריע הוועד בהנחת קווי המים הקודמים. דרישת הוועד הביאה לביצוע החלפת הקווים והבטחה כי התושבים ייהנו מאספקת מים אמינה, זמינה ואיכותית לבתים. פרויקט זה נאמד בכ-3 מיליון ₪, במימון משרד הבינוי והשיכון. במקביל, האצבע נמצאת על כל טיפה, בפיקוחו של יועץ המים והביוב של הוועד, לבדיקת התשתיות התת-קרקעיות ולמניעת איבוד מים מחד ולפינוי יעיל ומיטבי של השפכים מאידך.

3. ניקיון בשכונת הסנסן – השבוע, בעקבות דרישות חוזרות ונשנות שלנו, ביצע קבלן משרד השיכון ניקיון יסודי של הכביש המוביל לשכונה- דוכיפת וברחובות המאוכלסים. מעתה יתבצע ניקיון של הרחובות שאוכלסו אחת לשבוע, כמו בשאר רחובות היישוב. זוהי עוד דרישה של הוועד אשר קיבלה מענה מעשי מתוך רצון להעניק לתושבים החדשים סביבת חיים נעימה ונקייה עד כמה שניתן, על-רקע הבנייה המאסיבית במקום.

4. בשל עיצומים של פקחי הבניין העירוניים בכל הארץ, נרשמים עיכובים במתן טפסי 4 בשכונה. נקווה שהנושא ייפתר בקרוב.