לקחנו אחריות והנה התוצאה:

החלה בניית אולם הספורט בצור הדסה!

תושבים יקרים,

אנו יכולים לרשום לעצמנו ניצחון נוסף: הטרקטורים עלו אתמול על הקרקע בדרך לבניית אולם הספורט הרב-תכליתי ביישוב.

הפכנו עולמות, לחצנו, דחפנו, עשינו הכול כדי שאכן נגיע ליום ההיסטורי הזה, שבו נזכה סוף-סוף לאולם מודרני, מרווח ומתקדם, שישמש את הילדים, בני הנוער והקהילה כולה, בתחומי הספורט, התרבות והחברה.

זהו בהחלט רגע מכונן  בחיי היישוב שלנו ועוד הוכחה שכאשר הדברים תלויים בנו הם גם קורים. אלמלא השפעתנו מי היה יודע אם האולם היה נבנה... ומתי, אך כאמור זה קורה לנגד עינינו ממש בימים אלה ונדמה כי כולנו גם יחד נרגשים וגאים בהישג שאליו הגענו.

אבל המשימה טרם הושלמה. נמשיך להיות בשטח, בכל מקום, כדי שהאולם יעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת אמצעים, תנאים, תחזוקה ועוד. לא נתפשר גם בהיבטים אלו ונדאג בנוסף שלא נתקע שוב כמו בבניית הבריכה, שלדאבוננו נעצרה בהשפעת פרשיות משפטיות שאינן תלויות בנו.

הבנייה של האולם מצטרפת לתנופת עשייה שכמוה אנו לא זוכרים ביישוב שלנו. ראו כדוגמא את פרויקט הטיילת צור הדסה – מיתון התנועה בשדרות הרי יהודה. גם כאן, ניבאו לנו שחורות, אבל לא ויתרנו ולכל אורך הדרך דאגנו שהעבודה תתבצע באיכות הגבוהה ביותר וברגישות המרבית, כאשר התוצאה היא אחת: שדרוג איכות חיינו.

ממשיכים יחד במלוא המחויבות במישור העשייה. זה המקום להודות מקרב לב לקבוצת ההורים ולתושבים הנפלאים, שלקחו חלק משמעותי וגרמו לפרויקט אולם הספורט לקרות.

 

שלכם,

שלומי מגנזי

יו"ר הוועד