בית ספר "הדסים" בצור הדסה הינו בית ספר קהילתי, המונה בשנת הלימודים תשפ"ג 536 תלמידים, ו- 60 אנשי צוות מכיתה א-ו.  

בית הספר הדסים מאמין בערכי התפיסה ההומניסטית, המקדמת ערכים של כבוד האדם, שוויון ושותפות בין כל הבאים בשעריו. מעודד ומטפח את צוות המורים והתלמידים לקראת חיים מלאים ואוטונומיים של מימוש עצמי, העשרה תרבותית, הגינות חברתית ואחריות סביבתית.

המטרות האישיות והחברתיות העומדות לנגד עיננו הן קידום הפרט ופיתוח אישיותו באמצעות דיאלוג והכוונה לחיזוק החוסן האישי ויכולת השליטה העצמית תוך הצבת מטרות ולקיחת אחריות אישית על הבחירות. בבית הספר קיים מערך מקצועי המשלב יחד לומדים מהחינוך הרגיל ומהחינוך המיוחד. אנו פועלים ומתחדשים כל הזמן על מנת להתאים את הסביבה הלימודית למגוון השונות הקיימת בין הלומדים,  כדרך לעידוד למידה מתוך חוויה ועניין, תוך שימוש במתודות הוראה מגוונות. מרחבי למידה אלה מאפשרים למורים להעביר את השיעורים בצורה מסקרנת היוצרת עניין.

אנו שותפים מלאים למסע של כל תלמיד ותלמידה לאורך שנותיהם בבית ספרנו שואפים להוביל את כלל הלומדים להשגת היעדים האישיים וכישוריהם הייחודיים בתחום הידע, שליטה במיומנויות הנדרשות ורכישת כישורים חברתיים שיסייעו להם לצעוד בגאווה כבוגרים ערכיים בעלי משמעות, סיפוק ואמון ביכולתם להנהיג את חייהם בהצלחה.

בביה"ס מרחבי למידה המאפשרים למידה מגוונת בשילוב תוכניות העשרה:

* פינת חי

* חממה

* מרחב למידה מפעיל לשכבות א-ב.

* מגמות לימוד ה-ו

* חדר מתמטיקה M21

* מקרן ריצפתי

* חדר מחשבים, עגלת אייפדים.

* כיתות מתוקשבות

* מטבח לימודי מפעיל.

* חדר הכלה – סביבות מספרות


 

פרטים נוספים

  • מנהלת ביה"ס: הגב' טלי אליקים טוויטו.
  • כתובתנו: ת.ד. 317 צור הדסה, 99875 
  • טלפון: 02-5330648 
  • פקס: 02-5345068   
  • מייל:  [email protected]


 

קישור לאתר בית הספר